ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,Ε.Ο.Τ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ Ν.ΧΡΑΝΗΣ-ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, 2020-06-28
Εκπρόσωποι της ΕΟΤ : ΚΥΡΙΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
Αγωνόδικος Επιτροπή: ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΣΤΑΪΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1/3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΑΝΔΡΩΝ Α - 70m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 02A ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ A ΣΚΟΑΑΠΘ 274/ 4 278/ 552 7 0
2 01A ΨΑΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 268/ 2 281/ 549 7 0
3 02B ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 283/ 1 264/ 547 7 0
4 03B ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ A ΑΟΤΚ ΤΟΞΟΚΛΥΤΟΙ 269/ 3 273/ 542 7 2
5 01B ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ A Α.Ο.Τ. ΦΟΙΒΟΣ 276/ 5 259/ 535 5 0
6 03A ΚΑΡΑΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A Σ.Σ.Β. 262/ 6 252/ 514 6 1
7 04A ΧΑΛΝΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A Σ.Σ.Β. 258/ 7 251/ 509 3 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α - 70m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 04B ΑΓΡΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ A ΣΚΟΑΑΠΘ 250/ 1 268/ 518 4 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Α - 70m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 05A ΧΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 294/ 1 304/ 598 8 1
2 05B ΚΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 282/ 2 284/ 566 10 2
3 06B ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 270/ 4 257/ 527 5 1
4 06A ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0/ 3 0/ 0 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΕΦΗΒΩΝ Α - 60m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 13B ΡΕΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 252/ 2 220/ 472 4 2
2 13A ΚΑΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 246/ 3 209/ 455 2 0
3 12B ΛΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 205/ 5 241/ 446 7 1
4 12A ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 209/ 1 232/ 441 4 0
5 14A ΣΔΟΥΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 214/ 4 202/ 416 3 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α - 60m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 15B ΛΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ A ΣΚΟΑΑΠΘ 279/ 2 271/ 550 11 3
2 15A ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΜΥΡΣΙΝΗ A Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 207/ 1 208/ 415 6 0
ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ (COMPOUND) ΑΝΔΡΩΝ Α - 50m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 19B ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 334/ 1 339/ 673 31 16
2 19A ΧΑΪΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ A ΣΚΟΑΑΠΘ 304/ 2 320/ 624 16 5
ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ (COMPOUND) ΕΦΗΒΩΝ Α - 50m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 18A ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 278/ 1 272/ 550 8 1
ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ Α΄& Β΄ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α-Γ/ΝΑ-ΝΓ/Ε-Ν
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ,ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ & BAREBOW, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ Α-Γ/Ν-
-ΝΓ/Ε-Ν/Π-Κ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ,ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ & BAREBOW ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2020 Α΄ΒΑΡΔΙΑ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,Ε.Ο.Τ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ Ν.ΧΡΑΝΗΣ-ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, 2020-06-28
Εκπρόσωποι της ΕΟΤ : ΚΥΡΙΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
Αγωνόδικος Επιτροπή: ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΣΤΑΪΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2/3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΑΝΔΡΩΝ Β - 70m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 08B ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ B ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ 300/ 2 283/ 583 11 2
2 09A ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ B ΑΟΤΚ ΤΟΞΟΚΛΥΤΟΙ 275/ 3 279/ 554 6 1
3 08A ΝΙΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ B Σ.Σ.Β. 276/ 7 243/ 519 3 0
4 09B ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ B Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 258/ 1 241/ 499 3 0
5 10A ΠΕΤΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ B ΑΟΤΚ ΤΟΞΟΚΛΥΤΟΙ 240/ 4 230/ 470 2 0
6 07B ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ B ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 206/ 5 190/ 396 4 0
7 07A ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ B Σ.Σ.Β. 0/ 6 0/ 0 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β - 70m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 10B ΚΕΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ B ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 181/ 1 161/ 342 2 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β - 70m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 11B ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ B ΣΚΟΑΑΠΘ 181/ 1 193/ 374 3 1
2 11A ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ B ΣΚΟΑΑΠΘ 0/ 2 0/ 0 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΕΦΗΒΩΝ Β - 60m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 17B ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ B Γ.Α.Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΑΡΧΕΛΑΟΣ 244/ 1 245/ 489 7 1
2 17A ΚΑΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ B ΣΚΟΑΑΠΘ 145/ 2 161/ 306 0 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ (RECURVE) ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β - 60m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 16A ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΝΙΚΗ B ΣΚΟΑΑΠΘ 224/ 2 244/ 468 2 1
2 16B ΣΟΥΓΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΕΛΕΝΗ B ΣΚΟΑΑΠΘ 256/ 1 182/ 438 3 2
ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ (COMPOUND) ΑΝΔΡΩΝ Β - 50m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 18B ΚΟΥΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ B Α.Σ.Τ. ΚΟΡΥΒΑΝΤΕΣ 284/ 1 261/ 545 15 2
BARE BOW ΑΝΔΡΩΝ Β - 50m
Κατ. Όνομα αθλητή Κατ. Όνομα συλλόγου Γ.1 Γ.2 Συνολ.
Επίδοση 10ρια Xs
1 20A ΚΟΡΜΠΕΤΗΣ ΑΡΗΣ B Α.Σ.Τ. ΚΟΡΥΒΑΝΤΕΣ 280/ 1 273/ 553 10 2
2 20B ΕΛΠΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ B Α.Σ.Τ. ΚΟΡΥΒΑΝΤΕΣ 236/ 2 266/ 502 8 3
ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ Α΄& Β΄ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α-Γ/ΝΑ-ΝΓ/Ε-Ν
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ,ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ & BAREBOW, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ Α-Γ/Ν-
-ΝΓ/Ε-Ν/Π-Κ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ,ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ & BAREBOW ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2020 Α΄ΒΑΡΔΙΑ
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,Ε.Ο.Τ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ Ν.ΧΡΑΝΗΣ-ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, 2020-06-28
Εκπρόσωποι της ΕΟΤ : ΚΥΡΙΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
Αγωνόδικος Επιτροπή: ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΣΤΑΪΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ Α΄& Β΄ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α-Γ/ΝΑ-ΝΓ/Ε-Ν
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ,ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ & BAREBOW, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ Α-Γ/Ν-
-ΝΓ/Ε-Ν/Π-Κ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ,ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ & BAREBOW ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2020 Α΄ΒΑΡΔΙΑ