ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΩΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΦΑΣΗ ΤΟΠΟΣ
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
10:00 ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Singles round3 με KOR (JEOUNG Youngsik) Tokyo Metropolitan Gymnasium
11:00 ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ Singles second round με USA (TIAFOE F) Ariake Tennis Park -Centre Court
ΣΑΚΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ Singles third round με UKR (SVITOLINA E) Ariake Tennis Park -Centre Court (3rd
match)
11:00
ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Elimination round of 32-7 με CAN
(VALOIS-FORTIER Antoine)
11:39 Nippon Budokan MAT1
12:05 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Laser Radial Race 05 Enoshima Yacht Harbour
12:31 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Elimination round of 16 Nippon Budokan MAT1
13:05 ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Finn Race 01 Enoshima Yacht Harbour
13:15 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Laser Radial Race 06 Enoshima Yacht Harbour
13:23 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Quarterfinals Nippon Budokan MAT1
14:15 ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Finn Race 02 Enoshima Yacht Harbour
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ Water Polo Preliminary Round - Group A, Italy vs
Greece
15:30 Tatsumi Water Polo Centre
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
16:30 ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Singles round of 16 Tokyo Metropolitan Gymnasium
17:34 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Repechage contest A/B Nippon Budokan MAT1
17:42 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Repechage contest C/D Nippon Budokan MAT1
17:51 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Semifinal of Table C/D Nippon Budokan MAT1
17:59 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Semifinal of Table A/B Nippon Budokan MAT1
18:39 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Contest for bronze medal 1 Nippon Budokan MAT1
18:49 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Contest for bronze medal 2 Nippon Budokan MAT1
18:59 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Final Nippon Budokan MAT1
ΚΟΤΣΟΛΑΚΗΣ/ΚΑΡΕΤΟΣ Δευτέρα, 26 Ιουλίου 2021 Σελίδα 1 από 2
19:16 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 100m Freestyle Heat 7 Tokyo Aquatics Centre
19:30 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ -81 kg Victory Ceremony Nippon Budokan
20:21 ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800m Freestyle Heat 2 Tokyo Aquatics Centre
20:31 ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800m Freestyle Heat 3 Tokyo Aquatics Centre
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΦΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛ. ΦΑΣΗΣ ΤΕΛ. ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΜΜ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ Skeet Qualification -Day 2 20ος 49β (24-25) 20ος 119 30
ΞΙΦΑΣΚΙΑ Women's Sabre
Individual
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Table of 32 με JPN (EMURA Misaki) Ήττα 8-15, Αποκλεισμός 21η 36
ΣΑΚΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ Singles second round με SRB (STOJANOVIC Nina) Νίκη 2-0 (6-1, 6-2) συνεχίζει
στις 16
64
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 100m Backstroke Semifinal 1 5ος, αποκλεισμός 11ος 53.41 40
ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RS:X Race 04 20 27
ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RS:X Race 05 20 27
ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RS:X Race 06 23, Γεν. Κατάταξη 21η μετά
από 6 Ιστιοδρομίες
27
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Laser Radial Race 03 6η 44
ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΟΔΗΛ. ΟΡΕΙΝΗ Cross-country final 35ος 35ος -3 lap 38
ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RS:X Race 04 5ος 25
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Laser Radial Race 04 1η, Γεν. Κατάταξη 2η μετά
από 4 Ιστιοδρομίες
44
ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RS:X Race 05 26ος (DNF) 25
ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RS:X Race 06 10ος, Γεν.Κατάταξη 13ος μετά
από 6 Ιστιοδρομίες
25
Διαβάστε επίσης:
Το Ράλλυ Αιγαίου και η νέα ιστορική συμμετοχή για το σκάφος “Κορμοράνος”
AZ Alkmaar – ΟΦΗ (28/7-17:00): Απευθείας στο oficretefc.com