17 Ιουλίου 2018

Το καλύτερο... μπάσιμο έκανε η εθνική πόλο των ανδρών στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα της Βαρκελώνης καθώς συνέτριψε με το εντυπωσιακό 27-1 την Τουρκία.

Το ματς όπως μαρτυρά και το σκορ δεν χρίζει ιδιαίτερης κριτικής και ήδη οι Έλληνες διεθνείς σκέφτονται τον επόμενο αντίπαλο που είναι την Τετάρτη η Ολλανδία! Η εθνική ομάδα ήταν καταιγιστική και παραγωγική και είναι χαρακτηριστικός ότι το ημίχρονο προηγήθηκε 12-1, ενώ στην 2η, 3η και 4η περίοδο δεν δέχτηκε γκολ, αλλά αντίθετα έμεινε με το... πόδι στο γκάζι!

Παιχνίδι από παντού στη Novibet με κινητό και τάμπλετ.

Τα οκτάλεπτα: 1-5, 0-7, 0-6, 0-9