Γ’ Εθνική – αποτελέσματα: Το απόγευμα του Σαββάτου ξεκίνησε η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής! Η mikriliga.com σας μεταφέρει όλα τα τελικά αποτελέσματα του αγωνιστικού διημέρου!
Γ’ Εθνική – 6η αγωνιστική
Κυριακή 18/4 – 16:30
1ος όμιλος
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α
Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
2ος όμιλος
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών
Θερμαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας
3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά
Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου
Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας
ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας
4ος όμιλος
ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός
Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη
Θησές Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης
5ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας (14:30)
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα
ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης
Αμβραικός Λουτρού-Παναγρινιακός
ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα
6ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Φωστήρας-Πανναξιακός (13:30)
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική
Πανιώνιος-Μαρκό
Ηλιούπολη-Χαραυγιακός
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου
7ος όμιλος
Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 17/4 – 16:30)
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας
Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ
Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός
Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός
Ρεπό: Κηφισιά
8ος όμιλος
ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός (13:00)
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αίας Σαλαμίνας (14:30)
Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου (15:30)
Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς (16:00)
Πανελευσινιακός-Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης
9ος όμιλος
Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος (13:00)
Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου (14:00)
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή (15:00)
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαΐκη
Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων
10ος όμιλος
Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 17/4 – 16:30)
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α
Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος
Άγιος Ιερόθεος-Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας
mikriliga.com
Διαβάστε επίσης
Aρβανίτη, Καραγκούνη: Πρώτη ήττα στο Μεξικό
Νιόπλιας: «Δώσαμε οτι μπορούσαμε. Μπορούσαμε να κρατήσουμε το 1-0»