Ακολουθούν δυο εντός έδρας παιχνίδια για τον ΟΦΗ με Καλλονή (2η) και Ελευσίνα (3η).
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η αγωνιστική 18η
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα
Σπάρτη - Πανθρακικός
Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας - Άρης
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Τρίκαλα
Αιγινιακός - Λαμία
Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός
Κισσαμικός - ΟΦΗ
Αχαρναϊκός - Καλλονή
2η αγωνιστική 19η
Σπάρτη - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος
Πανθρακικός - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά - Αγροτικός Αστέρας
Άρης - Αιγινιακός
ΑΟ Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
Λαμία - Κισσαμικός
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός
ΟΦΗ - Καλλονή
3η αγωνιστική 20η
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Σπάρτη
Αγροτικός Αστέρας - Καλλιθέα
Αιγινιακός - Πανθρακικός
Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά
Κισσαμικός - Άρης
Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα
Καλλονή - Λαμία
ΟΦΗ - Πανελευσινιακός
4η αγωνιστική 21η
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη - Αιγινιακός
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Πανθρακικός - Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός
Άρης - Καλλονή
ΑΟ Τρίκαλα - ΟΦΗ
Λαμία - Πανελευσινιακός
5η αγωνιστική 22η
Απόλλων Σμύρνης - Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος
Κισσαμικός - Σπάρτη
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
Καλλονή - Πανθρακικός
ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά
Πανελευσινιακός - Άρης
Λαμία - ΑΟ Τρίκαλα
6η αγωνιστική 23η
Αιγινιακός - Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Σπάρτη - Καλλονή
Καλλιθέα - ΟΦΗ
Πανθρακικός - Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά - Λαμία
Άρης - ΑΟ Τρίκαλα
7η αγωνιστική 24η
Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός
Κισσαμικός - Αιγινιακός
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός - Σπάρτη
Λαμία - Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα - Πανθρακικός
Άρης - ΑΟ Χανιά
8η αγωνιστική 25η
Κισσαμικός - Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός
Αιγινιακός-Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος-Λαμία
Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα-Άρης
Πανθρακικός-ΑΟ Χανιά
9η αγωνιστική 26η
Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός
Καλλονή-Κισσαμικός
ΟΦΗ-Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός-Αιγινιακός
Λαμία-Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Άρης-Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά-Σπάρτη
Πανθρακικός-Καλλιθέα
10η αγωνιστική 27η
Καλλονή-Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός-ΟΦΗ
Κισσαμικός-Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός-Λαμία
Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Άρης
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος-Πανθρακικός
Καλλιθέα-Σπάρτη
11η αγωνιστική 28η
Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ
Πανελευσινιακός-Καλλονή
Λαμία-Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Άρης-Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός
Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη-Παναιγιάλειος
12η αγωνιστική 29η
Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ-Λαμία
Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός-Άρης
Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός-Πανθρακικός
Αιγινιακός-Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας-Σπάρτη
Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας
13η αγωνιστική 30η
Απόλλων Σμύρνης-Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός
Άρης-ΟΦΗ
ΑΟ Χανιά-Καλλονή
Πανθρακικός-Αχαρναϊκός
Καλλιθέα-Κισσαμικός
Σπάρτη-Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος-Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
14η αγωνιστική 31η
ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Άρης
Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά
ΟΦΗ-Πανθρακικός
Καλλονή-Καλλιθέα
Αχαρναϊκός-Σπάρτη
Κισσαμικός-Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός
15η αγωνιστική 32η
Απόλλων Σμύρνης-Άρης
ΑΟ Χανιά-ΑΟ Τρίκαλα
Πανθρακικός-Λαμία
Καλλιθέα-Πανελευσινιακός
Σπάρτη-ΟΦΗ
Παναιγιάλειος-Καλλονή
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός
Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός
16η αγωνιστική 33η
ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Άρης-Πανθρακικός
ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα
Λαμία-Σπάρτη
Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος
ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός-Αιγινιακός
Πανσερραϊκός-Κισσαμικός
17η αγωνιστική 34η
Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός
Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά
Σπάρτη-Άρης
Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία
Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός
Αιγινιακός-ΟΦΗ
Πανσερραϊκός-Καλλονή
Κισσαμικός-Αχαρναϊκός