EΡΤ1
19:00 Super League Σουρωτή: Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα (19:00, ΕΡΤ)
Cosmote TV
09.30 ΑTP 250 Chengdu, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.30 ΑTP 250 Chengdu, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια, LaLiga Santander, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Ντούισμπουργκ-Ρένγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.00 WTA Wuhan Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Σάλκε-Μάιντς, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Λειψία, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Νυρεμβέργη-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Άρσεναλ-Γουότφορντ, Premier League, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.15 Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Τσέλσι-Λίβερπουλ, Premier League, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Έιμπαρ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μπράιτον, Premier League, 7η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (29.09 17:00)
21.30 Χάντερσφιλντ-Τότεναμ, Premier League, 7η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (29.09 17:00)
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Νιούκαστλ-Λέστερ, Premier League, 7η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (29.09 17:00)
23.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μαρίτιμο, Liga NOS, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.30 Έβερτον-Φούλαμ, Premier League, 7η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (29.09 17:00)
23.45 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι” LIVE COSMOTE SPORT1HD
Novasports
08:55 Snooker: in Guangzhou, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 Γκολφ Ryder Cup 2η μέρα (Novasports4HD)
11:30 Superbikes: World Championship in Magny-Cours, France (Eurosport2)
12:15 Table tennis: Women's World Cup in Chengdu, China (Eurosport2)
13:45 Superbikes: World Championship in Magny - Cours, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 Snooker: in Guangzhou, China (Eurosport2)
15:00 Cycling: Road World Championship in Innsbruck, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ρόμα-Λάτσιο (Novasports1HD)
16:00 Socca World Cup Α’ Ημιτελικός (Novasports3HD)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Μίντλεσμπρο (Novasports2HD)
17:15 Socca World Cup Β’ Ημιτελικός (Novasports3HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Βολφσμπέργκερ-Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
18:15 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports24HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους - Νάπολι (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Football, Kansas Jayhawks - Oklahoma State Cowboys (FOX Sports HD)
19:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 5η αγωνιστική ΟΦΗ – ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Νιμ Λιόν – Ναντ (Novasports3HD)
21:00 Socca World Cup: Μικρός Τελικός (Novasports5HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Κάλιαρι (Novasports1HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Φορτούνα Σιτάρντ-Άγιαξ (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)
22:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
22:30 Socca World Cup: Τελικός (Novasports5HD)
22:45 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
05:00 Motor Racing: Wtcr in Ningbo, China (Eurosport2)
GAZZETTA.GR