Σύμφωνα με αυτό το πρωτάθλημα στον 4ο όμιλο της Γ΄Εθνικής θα ολοκληρωθεί στις 15 Μαϊου , ενώ θα υπάρξει και μια εμβόλιμη αγωνιστική την Τετάρτη 16 Μαρτίου που θα είναι η 22η του πρωταθλήματος.
Αναλυτικά το τροποποιημένο πρόγραμμα για τον 4ο όμιλο της Γ΄Εθνικής μέχρι και το τέλος του πρωταθλήματος:
18η αγωνιστική
Κυριακή 21/2 (15:00)
Κηφισιά-ΟΦΗ
ΠΑΟΚ-Ιάλυσος
Γλυφάδα-Επισκοπή
Ερμής Ζ.-Ηράκλειο
Ηλυσιακός-Αστέρας Β.
Ιωνικός-Τράχωνες
Τριγλία Ρ.-Φωστήρας
Ατρόμητος Π.-Εθνικός
19η αγωνιστική
Κυριακή 28/2 (15:00)
ΟΦΗ-Γλυφάδα
Επισκοπή-ΠΑΟΚ
Ερμής Ζ.-Κηφισιά
Αστέρας Β.-Ιάλυσος
Τράχωνες-Ηλυσιακός
Φωστήρας-Ιωνικός
Εθνικός-Τριγλία Ρ.
Ηράκλειο-Ατρόμητος Π.
20η αγωνιστική
Κυριακή 6/3 (15:00)
ΠΑΟ Κρουσώνα-ΟΦΗ
Γλυφάδα-Ερμής Ζ.
Ιάλυσος-Επισκοπή
Τράχωνες-Αστέρας Β.
Ηλυσιακός-Φωστήρας
Ιωνικός-Εθνικός
Τριγλία Ρ.-Ηράκλειο
Ατρόμητος Π.-Κηφισιά
21η αγωνιστική
Σάββατο 12/3 (15:00)
ΟΦΗ-Ιάλυσος
Αστέρας Β.-Επισκοπή
Ερμής Ζ.-ΠΑΟΚ
Φωστήρας-Τράχωνες
Εθνικός-Ηλυσιακός
Ηράκλειο-Ιωνικός
Ατρόμητος-Γλυφάδα
Κηφισιά-Τριγλία Ρ.
22η αγωνιστική
Τετάρτη 16/3 (15:00)
Επισκοπή-ΟΦΗ
Ιάλυσος-Ερμής Ζ.
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Π.
Φωστήρας-Αστέρας Β.
Τράχωνες-Εθνικός
Ηλυσιακός-Ηράκλειο
Ιωνικός-Κηφισιά
Τριγλία Ρ.-Γλυφάδα
23η αγωνιστική
Κυριακή 20/3 (15:00)
Αστέρας Βάρης-ΟΦΗ
Ερμής Ζ.-Επισκοπή
Τριγλία Ρ.-ΠΑΟΚ
Εθνικός-Φωστήρας
Ηράκλειο-Τράχωνες
Ατρόμητος Π.-Ιάλυσος
Κηφισιά-Ηλυσιακός
Γλυφάδα-Ιωνικός
24η αγωνιστική
Κυριακή 27/3 (15:00)
ΟΦΗ-Ερμής-Ζωνιανών
ΠΑΟΚ-Ιωνικός
Επισκοπή-Ατρόμητος Π.
Εθνικός-Αστέρας Β.
Φωστήρας-Ηράκλειο
Τράχωνες-Κηφισιά
Ιάλυσος-Τριγλία Ρ.
Ηλυσιακός-Γλυφάδα
25η αγωνιστική
Κυριακή 3/4 (16:00)
Ατρόμητος Π.-ΟΦΗ
Αστέρας Β.-Ερμής Ζ.
ΠΑΟΚ-Ηλυσιακός
Τριγλία Ρ.-Επισκοπή
Ηράκλειο-Εθνικός
Κηφισιά-Φωστήρας
Γλυφάδα-Τράχωνες
Ιωνικός-Ιάλυσος
26η αγωνιστική
Κυριακή 10/4 (16:00)
ΟΦΗ-Τριγλία Ρ.
Ηράκλειο-Αστέρας Β.
Ερμής Ζ.-Ατρόμητος Π.
Επισκοπή-Ιωνικός
Τράχωνες-ΠΑΟΚ
Εθνικός-Κηφισιά
Φωστήρας-Γλυφάδα
Ιάλυσος-Ηλυσιακός
27η αγωνιστική
Κυριακή 17/4 (16:30)
Ιωνικός-ΟΦΗ
ΠΑΟΚ-Φωστήρας
Τριγλία Ρ.-Ερμής Ζ.
Ηλυσιακός-Επισκοπή
Αστέρας Β.-Ατρόμητος Π.
Κηφισιά-Ηράκλειο
Γλυφάδα-Εθνικός
Ιάλυσος-Τράψωνες
28η αγωνιστική
Κυριακή 24/4 (17:00)
ΟΦΗ-Ηλυσιακός
Ερμής Ζ.-Ιωνικός
Εθνικός-ΠΑΟΚ
Επισκοπή-Τράχωνες
Κηφισιά-Αστέρας Β.
Ατρόμητος Π.-Τριγλία Ρ.
Ηράκλειο-Γλυφάδα
Φωστήρας-Ιάλυσος
29η αγωνιστική
Κυριακή 8/5 (17:00)
Τράχωνες-ΟΦΗ
ΠΑΟΚ-Ηράκλειο
Επισκοπή-Φωστήρας
Ηλυσιακός-Ερμής Ζ.
Αστέρας Β.-Τριγλία Ρ.
Γλυφάδα-Κηφισιά
Ιωνικός-Ατρόμητος
Ιάλυσος-Εθνικός
30η αγωνιστική
Κυριακή 15/5 (17:00)
ΟΦΗ-Φωστήρας
Εθνικός-Επισκοπή
Κηφισιά-ΠΑΟΚ
Ερμής Ζ.-Τράχωνες
Γλυφάδα-Αστέρας Β.
Τριγλία Ρ.-Ιωνικός
Ατρόμητος-Ηλυσιακός
Ηράκλειο-Ιάλυσος