Το ποδόσφαιρο είναι ο βασιλιάς των Σπορ και σήμερα σχεδόν όλος ο πλανήτης παίζει μπάλα, γι'αυτό καθίστε στον καναπέ σας κι απολαύστε θέαμα.
13:30 Novasports 7: Παγκόσμιο Κύπελλο (Ενόργανη γυμναστική, Στουτγκάρδη)
14:00 OTE Sport 3: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Κάιζερσλαουτερν (Bundesliga 2)
14:00 ΕΡΤ 3: Φίλιππος Βέροιας – Αερωπός Έδεσσας (Handball Premier)
14:45 OTE Sport 1: Έβερτον – Άρσεναλ (Premier League)
15:00 Novasports 3: SKODA Ξάνθη – Λεβαδειακός (Super League)
16:00 Novasports 6: Ολυμπιακός – ΑΕΚ (Βόλεϊ, Α1 Γυναικών)
16:30 ΟΤΕ Sport 3: Κολωνία – Μπάγερν (Bundesliga)
16:30 ΟΤΕ Sport 4: Βόλφσμπουργκ – Ντάρμσταντ (Bundesliga)
16:30 ΟΤΕ Sport 7: Χέρτα – Ίνγκολσταντ (Bundesliga)
16:30 ΟΤΕ Sport 8: Βέρντερ – Μάιντς (Bundesliga)
16:55 OTE Sport 5: Κατατακτήριες δοκιμές (Moto 3, Κατάρ)
17:00 ΕΡΤ 2: Ψυχικό – Κύμη (Μπάσκετ, Α2 Ανδρών)
17:00 OTE Sport 1: Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ (Premier League)
17:00 OTE Sport 2: Σπόρτινγκ Χιχόν – Ατλέτικο Μαδρίτης (La Liga)
17:00 Novasports 1: Ρέθυμνο – ΑΕΚ (Basket League)
17:00 Novasports 2: ΠΑΟΚ – Λαύριο (Basket League)
17:00 Novasports 2: Αρκαδικός – Τρίκαλα (Basket League)
17:00 Novasports 2: Απόλλων Πατρών – Άρης (Basket League)
17:15 Novasports 3: Βέροια – Πλατανιάς Χανίων (Super League)
17:50 OTE Sport 5: Κατατακτήριες δοκιμές (Moto 2, Κατάρ)
18:00 Novasports 4: Σεντ Ετιέν – Μονπελιέ (Ligue 1)
18:00 Novasports 7: Ηρακλής – Κηφισιά (Volley League)
18:30 Novasports 6: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κουμπάν (Premier League Ρωσίας)
18:50 OTE Sport 5: Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές (Moto GP, Κατάρ)
19:00 FOX Sports: Φιλαδέλφεια Φλάιερς – Πίτσμπουργκ Πένγκουινς (Χόκεϊ στον πάγο, NHL)
19:00 OTE Sport 7: Έμπολι – Παλέρμο (Serie A)
19:05 ΟΤΕ Sport 4: Γαλατάσαραϊ – Νταρουσάφακα (Μπάσκετ, Super Ligi)
19:15 OTE Sport 2: Γρανάδα – Ράγιο Βαγιεκάνο (La Liga)
19:15 OTE Sport 8: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λας Πάλμας (La Liga)
19:30 Novasports 1: Παναθηναϊκός – Ηρακλής (Super League)
19:30 OTE Sport 1: Σουόνσι – Άστον Βίλα (Κύπελλο Αγγλίας, προημιτελικός)
19:30 OTE Sport 3: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ανόβερο (Bundesliga)
19:30 OTE Sport 5: Κατατακτήριες δοκιμές (Moto GP, Κατάρ)
20:00 Eurosport 1: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Κλειστός στίβος, Πόρτλαντ)
20:00 OTE Sport 6: ΑΤΡ Masters 1000 (Τένις, Ίντιαν Ουέλς, ημιτελικός)
20:30 Novasports 6: Σπόρτινγκ Λισσαβόνας – Αρόουκα (Primeira Liga)
20:45 Novasports 2: Φέγενορντ – Ντε Γκράαφστσαπ (Eredivisie)
21:00 Novasports 3: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Volley League)
21:30 OTE Sport 2: Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Λεβάντε (La Liga)
21:45 OTE Sport 1: Ρόμα – Ίντερ (Serie A)
22:00 Novasports 4: Λιόν – Ναντ (Ligue 1)
22:00 OTE Sport 6: ΑΤΡ Masters 1000 (Τένις, Ίντιαν Ουέλς, ημιτελικός)
22:35 ΟΤΕ Sport 8: World Tour (Μπιτς βόλεϊ, Βιτόρια, ημιτελικός Γυναικών)
22:45 Novasports 2: Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο (Primeira Liga)
23:00 Eurosport 2: Σικάγο Φάιαρ – Κολούμπους Κρου (MLS)
23:05 OTE Sport 7: Ρεάλ Μπέτις – Μάλαγα (La Liga)
23:35 ΟΤΕ Sport 8: World Tour (Μπιτς βόλεϊ, Βιτόρια, ημιτελικός Ανδρών)
00:00 ΟTE Sport 4: Σάρλοτ Χόρνετς – Ντένβερ Νάγκετς (ΝΒΑ)
01:05 ΟΤΕ Sport 8: World Tour (Μπιτς βόλεϊ, Βιτόρια, ημιτελικός Γυναικών)
02:00 ΕΡΤ 2: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Κλειστός στίβος, Πόρτλαντ)
02:00 Eurosport 1: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Κλειστός στίβος, Πόρτλαντ)
02:05 ΟΤΕ Sport 8: World Tour (Μπιτς βόλεϊ, Βιτόρια, ημιτελικός Ανδρών)